
Настільна лампа Maytoni Spirito Mod286Tl-L18G3K (Mtmod286Tll18G3K)
33 097 ₴
- В наявності
- Код: 182476238
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нічна лампа для спальні Spirito MOD286TL-L18G3K LED 18W 3000K золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Spirito виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 097 ₴






