
Підвісний світильник Aviano Lighting Quiberon 7039-613 36W LED 3600Lm 3000K (7039613)
43 952 ₴
- В наявності
- Код: 191117596
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
QUIBERON - Підвісний світильник шістка. Додайте сучасний акцент до свого інтер'єру завдяки підвісному світильнику QUIBERON з додатковим відбитим світлом, розміщеним у стелі. Цей унікальний світильник поєднує в собі елегантність і функціональність, створюючи неповторний декоративний елемент у кожному приміщенні. Стиль і дизайн. Світильник QUIBERON оснащений функцією "soft lift" - піднімайте або опускайте світильник коли хочете, навіть однією рукою без сходження на драбину! Світильник QUIBERON характеризується сучасним дизайном, який привертає увагу. Ідеальний для їдальні, вітальні чи кухні, де стане...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 36W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Quiberon |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 952 ₴






