
Дизайнерський підвісний світильник Azzardo Spark Led 3000-4000K з пультом золотий (Az6563)
35 426 ₴
- В наявності
- Код: 186096930
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайнерська підвісна лампа SPARK AZ6563 LED 80W 3000-4000K з пультом золотиста в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Spark виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 126cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 426 ₴



