
Підвісний світильник Milagro Saturno Black 100W LED Mezzanine Ml2324
33 831 ₴
- В наявності
- Код: 188783142
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Saturno Black 100W LED мезонін. SATURNO Black - це сучасна підвісна лампа, створена для просторів з великою висотою, таких як антресолі, вхідні холли, сходові клітини чи готельні рецепції. Конструкція з п'яти світлових кілець, підвішених на різних рівнях, створює вражаючу тривимірну композицію. Версія чорного кольору - ідеальна пропозиція для сучасних інтер'єрів, де важливі елегантність, геометрія та мінімалістична форма. Лампа оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю 100W, що випромінює рівномірне та приємне світло...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 831 ₴





