
Декоративний підвісний світильник Zuma Line Galatea золотий з 11 плафонами LED 63W 5665Lm (DU3135063W)
27 657 ₴
- В наявності
- Код: 191117688
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративна підвісна лампа золота з 11 абажурами, LED 63W для вітальні Zuma Line. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції бренду. ZUMA LINE. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить суворі тести на кожному етапі виробництва. Основні характеристики лампи. Тип: Підвісна лампа. Матеріал: Метал. Додатковий матеріал: Пластик. Домінуючий колір: Золотий. Цоколь: Інтегрований...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи та звиси |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 657 ₴


