Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар стельовий / плафон ORGANO 60 золото. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон ORGANO 60 золото. Ефектна та виразна пропозиція освітлення, яка вносить до інтер'єру трохи розкоші та стилю. Складається з 33 джерел світла, розташованих у каскадній композиції, які створюють динамічну та сучасну форму. Золота поверхня металу красиво відбиває світло, додаючи інтер'єру елегантності та блиску. Це ідеальний вибір для вітальні, їдальні чи представницького холу. Світло: LED 30 W / 2400 lm / 3000 K. Корпус: вис. 35 см / шир. 60 см / гл. 60 см. Кріплення: вис. 3 см. Монтаж: стельова установка. Вага нетто:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 35cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 600 ₴





