
Підвісний світильник Moosee Lasso 800 Smart чорний сучасний (Mse15011004952)
35 854 ₴
- В наявності
- Код: 184308848
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар підвісний LASSO 800 Smart чорний. MOOSEE ліхтар підвісний LASSO 800 Smart чорний. Розкішний елемент інтер'єру, що поєднує функціональність освітлення з елегантним дизайном зі сталі. Можливість поєднання різних розмірів лампи дозволяє створити унікальні конфігурації. Лампа може набувати форми хвилі або красиво переплітатися. Для любителів сучасних технічних рішень ми пропонуємо спеціальний додаток на телефон, Smart Life, завдяки якому можна не лише вмикати та вимикати світло, але й регулювати яскравість і змінювати колір світла. Це поєднання естетики з передовими...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 190cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 854 ₴


