
Підвісний світильник Ideal Lux Clown SP8 мультиколор 100944
41 786 ₴
- В наявності
- Код: 37624345
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux CLOWN SP8 multikolor 100944. Люстра. Ideal Lux CLOWN SP8 multikolor 100944. є ключовим елементом будь-якого інтер'єру, який впливає не лише на освітлення, але й на атмосферу та стиль приміщення. Правильно підібрана лампа може надати характер кожному місцю, підкреслюючи його переваги, а також створюючи затишний і комфортний простір. Модель CLOWN SP8 поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність, що робить її ідеальним рішенням для людей, які цінують естетику та практичність. Матеріал і дизайн. Модель CLOWN SP8 вирізняється сучасним стилем та...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 103cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Багатобарвний |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 786 ₴

