
Підлогова лампа King Home Koń Horse Stand M біла скловолокно (KINGBATH_JB001LWHITE)
53 470 ₴
- В наявності
- Код: 136109897
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Лампа підлогова КІНЬ HORSE STAND M біла - скловолокно (KINGBATH_JB001LWHITE). Підлогові лампи. це ключовий елемент в оформленні інтер'єрів, який може надати простору неповторний характер та виконати практичні функції. Вірно підібрана модель освітлення, така як. King Home Лампа підлогова КІНЬ HORSE STAND M. , може стати центральною точкою кожного інтер'єру, чи то в вітальні, спальні, чи офісі. Ця модель вирізняється своїм екстравагантним дизайном та високою якістю виконання, що робить її ідеальною пропозицією для любителів унікальних рішень. Дизайн та матеріали...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Марка | King Home |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | З абажуром, світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 470 ₴









