
Підвісний світильник Aviano Lighting Portofino 44x2Wg9 230Lm 3000K (50794405)
57 288 ₴
- В наявності
- Код: 191117912
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
5079-4405 Лампа підвісна PORTOFINO – Aviano Lighting. Елегантність, яка освітить ваші інтер'єри! Познайомтеся з підвісною лампою PORTOFINO від Aviano Lighting – відмінне поєднання сучасності та класики. Її неповторний дизайн і висока якість виконання роблять її ідеальним вибором для кожного, хто цінує стиль і функціональність. Використання лампи PORTOFINO гарантує, що кожне приміщення набуде унікального характеру. Завдяки регульованій висоті до 300 см, лампа адаптується до будь-якого простору, а її димчастий колір у поєднанні з чорним хромом додає неповторного шарму...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 66 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 2W |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | PORTOFINO |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 288 ₴





