
Підвісний світильник King Home Atomic Grande золотий (Xcp912030Gold)
76 378 ₴
- В наявності
- Код: 86093126
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Atomic Grande Zlota (Xcp912030Gold). Люстри є невід'ємною частиною інтер'єру, які не тільки забезпечують належне освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Правильно підібрана люстра може повністю змінити характер приміщення, вносячи в нього тепло, елегантність і сучасність. Одним з таких унікальних продуктів є King Home Atomic Grande Zlota. Світлові характеристики. King Home Atomic Grande Zlota - це підвісна лампа, яка пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 10W. Завдяки використанню лампочок з цоколем G9, лампа...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 115 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Atomic Grande |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 378 ₴

