
Підвісний світильник Moosee Gardens Mse1501100438.Wist LED 185W регулювання кольору зелений білий (Mse1501100438Wist)
74 685 ₴
- В наявності
- Код: 174626124
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Gardens MSE1501100438.WIST Moosee LED 185W регулювання кольору зелений білий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель GARDENS виготовлена з...
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 185 см |
| Ширина | 130 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 130см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 685 ₴






