Доставка зі складу 5-10 днів.
Amplex Akadi Viii Czarnozłoty. Люстри є невід'ємним елементом освітлення інтер'єрів, який надає кожному приміщенню унікальний характер. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу та функціональність простору, в якому вона знаходиться. Серед багатьох доступних моделей на ринку, Amplex Akadi Viii Czarnozłoty. вирізняється сучасним дизайном та відмінною якістю виконання, що робить її ідеальним вибором для різних приміщень. Потужність та світлова ефективність. Amplex Akadi Viii Czarnozłoty. це підвісна лампа, оснащена. 8 джерелами світла. , які забезпечують відмінне...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Akadi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 663 ₴


