
Підвісний світильник Step Into Design Coralli-100 біло-латунний 100см
80 196 ₴
- В наявності
- Код: 129806098
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Люстра. CORALLI-100. біло-медна 100 см. Люстра. CORALLI-100. від. Step Into Design. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. сучасний дизайн. з функціональністю. Її елегантний вигляд та ретельно підібрані матеріали роблять її не лише джерелом світла, але й ключовим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Завдяки використанню високоякісних компонентів, ця люстра ідеально вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до більш вишуканих. Енергоефективність та клас енергоефективності. Одним з...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 75 см |
| Ширина | 45 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Глибина | 55 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 196 ₴








