
Підвісний світильник Moosee Leafs Disc золотий сучасний/індустріальний (Mse1501100168)
77 652 ₴
- В наявності
- Код: 166941670
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Лампа Підвісна Leafs Disc Золотий Сучасний/Індустріальний Вітальня/Їдальня/Спальня/Офіс/Передпокій (Mse1501100168). Moosee Лампа Підвісна Leafs Disc. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний. і. індустріальний стиль. Ідеально підійде для різних приміщень, таких як. вітальня. ,. їдальня. ,. спальня. ,. офіс. чи. передпокій. Завдяки своєму елегантному вигляду та функціональності, модель ця може змінити будь-який простір, надаючи йому унікального характеру. Ефективність та енергозбереження. Однією з ключових переваг. Moosee Лампа Підвісна Leafs Disc...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | 5900168829701 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 652 ₴


