
Підвісний світильник Maxlight Organic 33x1 золотий димований (P0242D)
83 951 ₴
- В наявності
- Код: 100915067
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight ORGANIC 33x1 ЗОЛОТА СВІТЛОДІОДНА (P0242D). Стельовий світильник. Maxlight ORGANIC 33x1 ЗОЛОТА СВІТЛОДІОДНА. це відмінний вибір для тих, хто шукає поєднання. сучасного дизайну. з функціональністю. Завдяки своєму елегантному вигляду, світильник не тільки освітлює простір, але й декорує його, вносячи гармонію і стиль до інтер'єру. Ідеально підійде для. віталень. , де створить приємну атмосферу і підкреслить характер приміщення. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Вибір енергоефективних рішень є наразі надзвичайно важливим. Модель. Maxlight ORGANIC. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 4W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Organic Gold |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 62cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 951 ₴


