
Підвісний кришталевий світильник Ideal Lux Dubai Sp24 Cromo
116 810 ₴
- В наявності
- Код: 92960963
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Лампа Підвісна Кришталева Dubai Sp24 Cromo. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням не лише відповідну кількість світла, але й стиль та елегантність. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу та функціональність різних просторів у наших домах. Одним з найбільш ефектних рішень у категорії люстр є. Ideal Lux Лампа Підвісна Кришталева Dubai Sp24 Cromo., яка поєднує в собі елегантність і сучасність. Ефективність освітлення та параметри світла. Ideal Lux Лампа Підвісна Кришталева Dubai...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225cm мм |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 810 ₴


