
Підвісний світильник Shilo Agari Multi LED 165W 4000K CRI90 золотий матовий (5421)
82 589 ₴
- В наявності
- Код: 133003915
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Підвісний світильник. AGARI MULTI LED. 165W 4000K CRI90 - матовий золотий - - (5421). Підвісний світильник AGARI MULTI LED 165W. це відмінне поєднання сучасного дизайну, функціональності та високої енергоефективності. Її елегантний вигляд та. матовий золотий колір. роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, від класичних до сучасних. Завдяки використанню. енергоефективних світлодіодних джерел світла. , світильник не тільки забезпечує приємне світло, але й сприяє зменшенню витрат на експлуатацію. Енергоефективність та клас енергоефективності. Світильник...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 117cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 38W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 117cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 589 ₴



