Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Dia522Cl12G. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням характер і стиль. Серед багатьох моделей, доступних на ринку, стельовий світильник Maytoni Dia522Cl12G вирізняється своєю елегантністю та функціональністю, поєднуючи сучасний дизайн з класичним вишуканістю. Модель є відмінним вибором для різноманітних аранжувань, ідеально вписуючись в естетику як гламур, так і сучасну. Ключові характеристики продукту. Обираючи стельовий світильник, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, які значно впливають на ефективність використання: Клас...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | DIA522-CL-12-G |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 710 ₴



