Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Moca Лампа підвісна. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише належну інтенсивність світла, але й підкреслюючи характер приміщення. Завдяки різноманітності доступних моделей, стельові світильники чудово підходять для віталень, спалень, кухонь та інших місць, де потрібне функціональне та естетичне освітлення. Одним з унікальних представників цієї категорії є. Luces Exclusivas Moca Лампа підвісна. Параметри світла. Лампа підвісна. Moca. характеризується винятковою ефективністю освітлення. Оснащена...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 150cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 130W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 433 ₴




